Francouzština: jak vypadají lekce?

V každé lekci Ton Français se v různém poměru mísí procvičování gramatiky, slovní zásoby, mluveného i psaného projevu a poslechových cvičení. Složení hodiny a styl výuky se však odvíjí zcela od Vašich cílů, představ a na základě Vaší počáteční jazykové úrovně.

Ton Français nabízí lekce pro začátečníkymírně pokročilé (úrovně A0 – B1)

Důležité je, aby Vás francouzština bavila a studium Vám bylo v životě k něčemu užitečné. V nabídce jsou různé typy lekcí:

Zaměření na praktickou francouzštinu: Praktické využití jazykových znalostí je obecným cílem všech lekcí Tvoje Jazyky. Tyto hodiny jsou ale pro ty, jejichž snem je hlavně se dorozumět v zahraničí či při jednání se zahraničními klienty. Slovní zásoba, porozumění a základní komunikační dovednosti jsou hlavní náplní těchto lekcí, gramatická pravidla jsou zde vedlejší.


francouzština

Doučování pro ZŠ: Klasické doučování pro dohnání probírané látky ve škole nebo naopak, když chcete být i trochu napřed. Obojí se však docílí mnohem lépe edukativní hrou, písničkami nebo videi a podporou individuálního rozvoje a myšlení dětí. A také spolu můžeme plnit domácí úkoly a cvičení do školy.


Francouzština pro SŠ: I pro studenty, kteří začínají s francouzštinou na střední škole nebo potřebují oprášit znalosti ze základky, nabízím dohnání probírané látky, přípravu domácích úkolů nebo podporu chtějí-li být studenti ve výuce napřed. Zároveň se také můžeme věnovat francouzským reáliím, poznávat frankofonní země na dálku skrze seriály, videa a články a vytvořit si tak vztah ke francouzské kultuře.francouzský jazyk

Vaše lekce na míru: Napište mi své představy.